Природничо-пізнавальний
                проект

Віталій Казанник

Орнітолог

 

3Освіта: біологічний факультет КНУ ім. Т. Шевченка (спеціальність – зоологія).

Наукова діяльність: аспірантура КНУ ім. Т. Шевченка.  Протягом року працював на посаді наукового співробітника у НПП «Пирятинський». Зараз працює на посаді старшогоvлаборанта навчальної лабораторії кафедри КНУ ім. Т. Шевченка.

Є автором та співавтором 25 наукових публікацій, низки науково-популярних публікацій у періодичних виданнях.

Наукові інтереси: фауна птахів Полісся та Лісостепу Лівобережної України, зокрема особливий інтерес викликають особливості поширення рідкісних видів птахів, міграції птахів та зимівлі водоплавних і біляводних видів.

Віталій про любов до пташиного світу:

«Птахами я захоплююсь з дитинства. Ще відтоді дивував всіх тим, що знав кожну птаху навколо, її поведінку і спосіб життя. Мріяв стати орнітологом. І з часом поступово втілював свою мрію у життя. Але крім професійної складової моєї роботи завжди була і є ще одна, можливо, навіть більш важлива - естетична. Адже спостерігати за птахами - одне з найбільш цікавих занять! А ще приємніше робити це разом з такими ж закоханими у птахів як і ти сам. Тому на пропозицію "Зеленого Ліхтарика" бути лектором і екскурсоводом погодився відразу і з великим задоволенням допомагаю птахолюбам пізнавати красу пернатого світу України і залюбки ділюся всім, що знаю і вмію :)»